Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSLAMPA i form av Venus pudica, 1900-talets första hälft, förgylld brons, höjd ca 62 cm

Detta föremål ingår i temaauktionen Grand tour

Slitage, funktionen garanteras ej

625555

2019-03-23