Oljelampa
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLJELAMPA i form av fot med romersk sandal, 1800-talets andra hälft, Grand tour souvenir, brons, höjd ca 4,4, längd 15,5 cm
Detta föremål ingår i temaauktionen Grand tour
Åldersrelaterat slitage
625565
2019-03-23