Oljelampa

Oljelampa
Oljelampa
Oljelampa
Oljelampa
Oljelampa
Oljelampa
Oljelampa
Oljelampa
Oljelampa
Oljelampa
Oljelampa
Oljelampa

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLJELAMPA i form av fot med romersk sandal, 1800-talets andra hälft, Grand tour souvenir, brons, höjd ca 4,4, längd 15,5 cm

Detta föremål ingår i temaauktionen Grand tour

Åldersrelaterat slitage

625565

2019-03-23