Brevpress

Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BREVPRESS, 1900-talets andra hälft, med iläggningar av olika stensorter, ca 20x11,5 cm

Detta föremål ingår i temaauktionen Grand tour

Slitage

625572

2019-03-23