Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BREVPRESS, 1900-talets andra hälft, med iläggningar av olika stensorter, ca 20x11,5 cm
Detta föremål ingår i temaauktionen Grand tour
Slitage
625572
2019-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här