Bägare

Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE efter antik Mykensk förlaga, förgyllt silver, höjd ca 9 cm, vikt ca 234 g

Detta föremål ingår i temaauktionen Grand tour

Smärre slitage

625581

2019-03-23