Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLFAT, 1 par, porslin, snarlika, Kina, Ming (1368-1644), dekor av blomma i vas på terrass i underglasyrblått, sjöfynd, diameter ca 19-21 cm
Skev form, slitage, nagg
625586
2019-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här