Verandagrupp 4 delar 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VERANDAGRUPP, 4 dlr, 1900-talets andra hälft, teak, bestående av 2 fåtöljer, soffa samt bord, soffans längd ca 133 cm

Senare dynor, bruksslitage, ben med skada

625587

2019-03-21