Klubbat för:
4 400 EUR
Utropspris
2 500 EUR
TOINI MUONA, keramikvas, signerad TM, Arabia ca 1950, celadonglasyr, höjd 33 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
625597
2019-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här