Keramikvas av Toini Muona

Keramikvas av Toini Muona
Keramikvas av Toini Muona
Keramikvas av Toini Muona
Keramikvas av Toini Muona
Keramikvas av Toini Muona
Keramikvas av Toini Muona

Klubbat för:

4 400 EUR

Utropspris

2 500 EUR

TOINI MUONA, keramikvas, signerad TM, Arabia ca 1950, celadonglasyr, höjd 33 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

625597

2019-04-15