Giancarlo Piretti stolar
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GIANCARLO PIRETTI, (8) stolar, modell DSC 106, grålackerade stålrör samt aluminium, klädsel i svart konstläder, 1960-/70-tal, Castelli, Italien, sitthöjd ca 48 cm
Bruksslitage, märken, repor, klädslarna med vissa skador (hål, smärre revor)
625598
2019-03-19