Stemcup An hua

Stemcup An hua
Stemcup An hua
Stemcup An hua
Stemcup An hua
Stemcup An hua
Stemcup An hua

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEMCUP, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, vit glasyr, An hua, diameter ca 14,5, höjd 11 cm

Kantspricka, nagg

625601

2019-03-20