Klubbat för:
3 200 SEK
2 500 SEK
KALLE ANKA & C:O, med nr mellan 1959-74, totalt 60 samlarpärmar
Enstaka äldre 1950-tal, med kraftiga skador, ej kontrollerade, varierande skick, skador
625612
2019-03-21