Byrå 3-lådig gustavianskstil

Byrå 3-lådig gustavianskstil
Byrå 3-lådig gustavianskstil
Byrå 3-lådig gustavianskstil
Byrå 3-lådig gustavianskstil
Byrå 3-lådig gustavianskstil
Byrå 3-lådig gustavianskstil
Byrå 3-lådig gustavianskstil
Byrå 3-lådig gustavianskstil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BYRÅ, 1900-tal, gustavianskstil, 3 lådor, mahognyfanér med mässingsdetaljer, höjd ca 79, 98 x 50 cm

Slitage, repor

625615

2019-03-21