Helmut Starke stolar
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HELMUT STARKE, "Frankfurt Chair", även kallad "Modell Europa", stolar, 10 st, 1900-talets andra hälft, förkromade stålunderreden, sitar i formgjuten grön plast, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage
625618
2019-03-20