Helmut Starke stolar

Helmut Starke stolar
Helmut Starke stolar
Helmut Starke stolar
Helmut Starke stolar
Helmut Starke stolar
Helmut Starke stolar
Helmut Starke stolar
Helmut Starke stolar
Helmut Starke stolar
Helmut Starke stolar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HELMUT STARKE, "Frankfurt Chair", även kallad "Modell Europa", stolar, 10 st, 1900-talets andra hälft, förkromade stålunderreden, sitar i formgjuten grön plast, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

625618

2019-03-20