Carlo Moretti champagneglas 6 st

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARLO MORETTI, champagnestrutar, 6 st, Italien, 1996, samtliga signerade och daterade, höjd 27,5 cm, 5 st i originalkartonger

625625

2019-04-14