Stråvas av Toini Muona

Stråvas av Toini Muona
Stråvas av Toini Muona
Stråvas av Toini Muona
Stråvas av Toini Muona
Stråvas av Toini Muona
Stråvas av Toini Muona

Klubbat för:

11 000 EUR

Utropspris

2 500 EUR

TOINI MUONA, stråvas, signerad TM+, Arabia 1940/50-tal, celadonglaserad keramik, höjd 37 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

625630

2019-04-15