Klubbat för:
11 000 EUR
Utropspris
2 500 EUR
TOINI MUONA, stråvas, signerad TM+, Arabia 1940/50-tal, celadonglaserad keramik, höjd 37 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
625630
2019-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här