Märklin tågdelar spår Ho
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN TÅGDELAR, spår Ho, 1950-60-tal, bestående av 4 ånglok, ellok 3024, ellok GS800, ellok 3030, ellok Ce 800, 2+2 dlr rälsbuss, ca 20 vagnar, transformator, 4 dlr räls
Lok från Lima medföljer, diverse skador, slitage, delar saknas
625639
2019-03-21