Märklin tågdelar spår Ho

Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN TÅGDELAR, spår Ho, 1950-60-tal, bestående av 4 ånglok, ellok 3024, ellok GS800, ellok 3030, ellok Ce 800, 2+2 dlr rälsbuss, ca 20 vagnar, transformator, 4 dlr räls

Lok från Lima medföljer, diverse skador, slitage, delar saknas

625639

2019-03-21