Toini Muona keramikvas

Toini Muona keramikvas
Toini Muona keramikvas
Toini Muona keramikvas
Toini Muona keramikvas
Toini Muona keramikvas
Toini Muona keramikvas

Klubbat för:

3 100 EUR

Utropspris

800 EUR

TOINI MUONA, keramikvas, signerad TM Arabia, 1950-tal blågrön glasyr, höjd 32 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

625642

2019-04-15