Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
JARDINIERE, lergods, omkring år 1900. Grön glasyr. Längd 51cm, bredd 28 cm, 23 cm.
Åldersrelaterat slitage med enstaka avslag på inre kant, krackelyr.
625675
2019-03-23