Trädgårdsmöblemang

Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 4 dlr, vitbemålat, 1900-talets första hälft, tre karmstolar med bredd 68 cm, sitthjöjd 43 cm, höjd 76 cm, soffans längd ca 200 cm

slitage, färgbortfall, stolarna något ostadiga

625708

2019-03-26