Trädgårdsmöblemang
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 4 dlr, vitbemålat, 1900-talets första hälft, tre karmstolar med bredd 68 cm, sitthjöjd 43 cm, höjd 76 cm, soffans längd ca 200 cm
slitage, färgbortfall, stolarna något ostadiga
625708
2019-03-26