Kopparstick

Kopparstick
Kopparstick
Kopparstick
Kopparstick
Kopparstick
Kopparstick

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KOPPARSTICK, 1-par, eftertryck, föreställandes Karl XI samt Ulrica Eleonora, sekelskiftet 18/1900-tal, inramade i förgyllda gustavianska stilramar krönta med kunglig krona vilande på hyend, ramarnas mått ca 40x54 cm

Bruksslitage

625719

2019-03-20