Spelbord senempire

Spelbord senempire
Spelbord senempire
Spelbord senempire
Spelbord senempire
Spelbord senempire
Spelbord senempire
Spelbord senempire
Spelbord senempire
Spelbord senempire
Spelbord senempire

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, senempire, 1800-tal, mahognyfaner, skuren dekor, höjd ca 78, 88x43 cm

Smärre fanérskador och avslag

625723

2019-03-20