EWÅ bordslampa, 1-par

EWÅ bordslampa, 1-par
EWÅ bordslampa, 1-par
EWÅ bordslampa, 1-par
EWÅ bordslampa, 1-par
EWÅ bordslampa, 1-par
EWÅ bordslampa, 1-par
EWÅ bordslampa, 1-par
EWÅ bordslampa, 1-par
EWÅ bordslampa, 1-par
EWÅ bordslampa, 1-par
EWÅ bordslampa, 1-par
EWÅ bordslampa, 1-par

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPOR, modell "B52", 1 par, EWÅ, Värnamo, 1940/50-tal, stomme i lackerad metall och mässing, skärmar i grönlackerad, undertill märkta "EWÅ, B52", höjd ca 37 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionerna

625724

2019-03-20