Karmstol rokokostil

Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, rokokostil, 1900-talets första hälft, enligt uppgift Danmark, vävd klädsel, kopia efter "Synen" ur sviten "Damen med enhörningen", dekorspik, sitthöjd 46, total höjd ca 120 cm

Slitage

625744

2019-03-20