Teckning
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TECKNING, tillskriven Gustaf Wilhelm Palm (1810-1890) med motiv från Monte Palatino, Rom, 1800-tal första hälft, blyerts samt lavering, ca 28x18 cm
Proveniens: Ragnar Hoppe (1885-1967)
Några fläckar och veck
625757
2019-03-23