Teckning

Teckning
Teckning
Teckning
Teckning
Teckning
Teckning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TECKNING, tillskriven Gustaf Wilhelm Palm (1810-1890) med motiv från Monte Palatino, Rom, 1800-tal första hälft, blyerts samt lavering, ca 28x18 cm

Proveniens: Ragnar Hoppe (1885-1967)

Några fläckar och veck

625757

2019-03-23