Axel Olson färglitografi
2019-03-20
625761
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986): Surrealistisk komposition, signerad Axel Olson, numrerad 25/50, färglitografi, bildstorlek ca 40x58 cm
Något vågigt blad