Axel Olson färglitografi

Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Surrealistisk komposition, signerad Axel Olson, numrerad 25/50, färglitografi, bildstorlek ca 40x58 cm

Något vågigt blad

625761

2019-03-20