Balustradfåtölj
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BALUSTRADFÅTÖLJ, 1800/1900-tal, armstöd och ben i ek, klädd med djuphäftat rött skinn, balustradfåtölj, sitthöjd ca 35, bredd 68 samt högsta höjd 90 cm
Några mindre sömsprickor i skinnet, bruks och åldersrelaterat slitage
625783
2019-03-20