Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SPEGEL, 1700-talets mitt, senbarock, skuren och förgylld ram med krön i form av urna, folierade kvicksilverglas, höjd ca 120x58 cm
Ställvis sprickor i glasen, åldersrelaterat slitage
625787
2019-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här