Byster
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STATYETTER i form av byster föreställande den romerske kejsaren Augustus samt Venus Milo, 1900-talets första hälft, höjd ca 19 respektive 21 cm
Detta föremål ingår i temaauktionen Grand tour
Mindre nagg, samt smärre slitage
625820
2019-03-23