Byster

Byster
Byster
Byster
Byster
Byster
Byster
Byster
Byster
Byster
Byster

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STATYETTER i form av byster föreställande den romerske kejsaren Augustus samt Venus Milo, 1900-talets första hälft, höjd ca 19 respektive 21 cm

Detta föremål ingår i temaauktionen Grand tour

Mindre nagg, samt smärre slitage

625820

2019-03-23