Statyett

Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

STATYETT i form av Zeus, 1800-tal, patinerad brons, sockel i svart kalksten/marmor, höjd ca 21 cm

Detta föremål ingår i temaauktionen Grand tour

Del av en arm borta, lagning på andra armen, nagg på sockeln, slitage

625821

2019-03-23