Swatch armbandsur
Klubbat för:
50 EUR
Utropspris
150 EUR
ARMBANDSUR, Swatch armbandsur, 3 st., 1, automatisk med armband i läder, 2, batteridriven med armband i plast. diameter 37 mm, 3, Pop Swatch Veruchka, diameter 47 mm, armandets bredd 30 mm, originalbox.
1: Bruksslitage och repor, 2: gammalt batteri, ej funktionstestad.
625822
2019-03-24