Swatch armbandsur

Swatch armbandsur
Swatch armbandsur
Swatch armbandsur
Swatch armbandsur
Swatch armbandsur
Swatch armbandsur
Swatch armbandsur
Swatch armbandsur
Swatch armbandsur
Swatch armbandsur
Swatch armbandsur
Swatch armbandsur
Swatch armbandsur
Swatch armbandsur

Klubbat för:

50 EUR

Utropspris

150 EUR

ARMBANDSUR, Swatch armbandsur, 3 st., 1, automatisk med armband i läder, 2, batteridriven med armband i plast. diameter 37 mm, 3, Pop Swatch Veruchka, diameter 47 mm, armandets bredd 30 mm, originalbox.

1: Bruksslitage och repor, 2: gammalt batteri, ej funktionstestad.

625822

2019-03-24