Klubbat för:
50 EUR
Utropspris
150 EUR
ARMBANDSUR, Leijona, guld på stål, 35 mm, armband i stål, 1950-tal
Bruksslitage
625832
2019-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här