Armbandsur Leijona

Armbandsur Leijona
Armbandsur Leijona
Armbandsur Leijona
Armbandsur Leijona
Armbandsur Leijona
Armbandsur Leijona
Armbandsur Leijona
Armbandsur Leijona

Klubbat för:

50 EUR

Utropspris

150 EUR

ARMBANDSUR, Leijona, guld på stål, 35 mm, armband i stål, 1950-tal

Bruksslitage

625832

2019-03-24