Adolf Bock oljemålning

Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ADOLF BOCK (1890-1968): Marint motiv, signerad och daterad Adolf Bock 1936, olja på duk, ca 34x47 cm

625834

2019-03-20