Camy Geneva armbandsur

Camy Geneva armbandsur
Camy Geneva armbandsur
Camy Geneva armbandsur
Camy Geneva armbandsur
Camy Geneva armbandsur
Camy Geneva armbandsur
Camy Geneva armbandsur
Camy Geneva armbandsur
Camy Geneva armbandsur
Camy Geneva armbandsur

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

300 EUR

ARMBANDSUR, Camy Geneva 17 jewels Chronometer, 18 k guld, stålarmband, 1950-tal

Bruksslitage, repor

625837

2019-03-24