Handspegel silver

Handspegel silver
Handspegel silver
Handspegel silver
Handspegel silver
Handspegel silver
Handspegel silver

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANDSPEGEL, silver, nyrokoko, märkt C.C, 1861, längd ca 30 cm

Bruksslitage, smärre bucklor, foliering med mindre skada

625847

2019-03-20