Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJER, 1 par, s k Gripsholmsmodell, 1900-talets andra hälft, bemålade i vitt, klädd med textil, lös dyna, sitthöjd 44 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, armlän med slitage
625861
2019-03-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner