Klubbat för:
80 EUR
Utropspris
200 EUR
ARMBANDSUR, Certina Argonaut 220, 33 mm, 1970-tal, armband i stål
Bruksslitage
625862
2019-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här