Certina Argonaut armbandsur

Certina Argonaut armbandsur
Certina Argonaut armbandsur
Certina Argonaut armbandsur
Certina Argonaut armbandsur
Certina Argonaut armbandsur
Certina Argonaut armbandsur
Certina Argonaut armbandsur
Certina Argonaut armbandsur
Certina Argonaut armbandsur
Certina Argonaut armbandsur

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

200 EUR

ARMBANDSUR, Certina Argonaut 220, 33 mm, 1970-tal, armband i stål

Bruksslitage

625862

2019-03-24