Lammhults ´´Campus´´ bord och stolar
Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
LAMMHULTS, ´´Campus´´ bord och 6 stolar, 2000-tal, bordet med björk fanéring och aluminium stomme, stolar, med stomme i förkromad stål och sits klädd i blå tyg, märkta och stämplade 2002, höjd ca 72, 130x80 cm, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, fläckar, repor, märken
625878
2019-03-20