Yngve Ekström fåtölj och fotpall
2019-03-20
625880
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YNGVE EKSTRÖM, fåtölj och fotpall, 1900-talets andra hälft, Swedese, böjträ, klädda i ljus tyg, fåtöljen är brännmärkt, sitthöjd ca 41 cm
Bruksslitage, märken, repor, rester av färg på baksidan av ryggen