Falkenbergs Belysning golvlampor
Closed
2019-03-20
625881
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
FALKENBERGS BELYSNING, golvlampor, 4 st, 1900-talets slut, modell 7040, för 2 glödlampor, stomme i vit metall, de flesta märkta ´´FLB´´, höjd ca 142 cm
Slitage, repor, märken, bucklor, skärmarna saknas, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen