Falkenbergs Belysning golvlampor

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

FALKENBERGS BELYSNING, golvlampor, 4 st, 1900-talets slut, modell 7040, för 2 glödlampor, stomme i vit metall, de flesta märkta ´´FLB´´, höjd ca 142 cm

Slitage, repor, märken, bucklor, skärmarna saknas, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

625881

2019-03-20