Falkenbergs Belysning golvlampor
Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
FALKENBERGS BELYSNING, golvlampor, 4 st, 1900-talets slut, modell 7040, för 2 glödlampor, stomme i vit metall, de flesta märkta ´´FLB´´, höjd ca 142 cm
Slitage, repor, märken, bucklor, skärmarna saknas, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
625881
2019-03-20