Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSAXAR, NATTLJUSSTAKE, 8 dlr, 17/1800-tal, bl a mässing, 1 st signerad och daterad 1758, nattljusstake i silver, England, höjd ca 10 cm, längder 12-17 cm
Slitage, repor
625888
2019-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här