Ljussaxar nattljusstake 17/1800-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

1 500 SEK

LJUSSAXAR, NATTLJUSSTAKE, 8 dlr, 17/1800-tal, bl a mässing, 1 st signerad och daterad 1758, nattljusstake i silver, England, höjd ca 10 cm, längder 12-17 cm

Slitage, repor

625888

2019-03-20