Grange säng och sängbord
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GRANGE, säng och 1 par sängbord, Frankrike, 2000-tal, fanérade i betsat körsbär med rotting ryggstöd och järn gavlar, höjd ca 112, 210x274 cm
Bruksslitage, mindre repor, några skruvor kan saknas
625892
2019-03-20