Skrivbord med stol i rokokostil
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD samt STOL, rokokostil, omkring 1900-talets slut, maghogny, skiva i läderimitation, beslag i mässing, sitthöjd stol ca 45, skrivbord 150x50 cm
Bruksslitage, stötmärken kring sarg samt på bordsskiva, mindre repor förekommer kring stomme på stol och bord
625901
2019-03-20