Skrivbord med stol i rokokostil
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKRIVBORD samt STOL, rokokostil, omkring 1900-talets slut, maghogny, skiva i läderimitation, beslag i mässing, sitthöjd stol ca 45, skrivbord 150x50 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, stötmärken kring sarg samt på bordsskiva, mindre repor förekommer kring stomme på stol och bord
625901
Päivämäärä:
2019-03-20