Skrivbord med stol i rokokostil

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SKRIVBORD samt STOL, rokokostil, omkring 1900-talets slut, maghogny, skiva i läderimitation, beslag i mässing, sitthöjd stol ca 45, skrivbord 150x50 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, stötmärken kring sarg samt på bordsskiva, mindre repor förekommer kring stomme på stol och bord

625901

Päivämäärä:

2019-03-20